İçeriğe geç

Defensa Y Justicia Tahmini 2.5 Alt Olur Mu?

Defensa Y Justicia güzel bir maç ve bu maçta kazanan taraf siz olacaksınız. Arsenal de Sarandi ile aralarında geçecek olan maç bu gece 22.03.2022 tarihinde 01:15 saatlerinde başlayacak ve canlı olarak oynanabilecek. Maç tahminim 2.5 alt olacak büyük ihimalle. Bu maçı oynayacak olanlar 2.5 alt oynarlar ise kazanabilirler.

Geçmiş rekabetlerine baktığımız zaman sadece bir karşılaşmada 2.5 üst olmuş olan bu maç 2.5 alt biteceği nerede ise %99 garanti ve bankodur. Defensa için işler çok iyi gidiyor. Üst üste dört maçtan galibiyetle ayrılmayı başardılar. Arsenal Sarandi’nin ise direnci yüksek olsa da zafere ulaşmakta zorlanıyor.

İki takımın oyun gücünü ele aldığımızda Defansa öne çıkıyor. Sarandi, belki ilk yarı direnebilir ama ikinci devrede Defansa’nın maça ağırlığını koymasını bekliyorum. Ev sahibi ekibin, ikinci yarıda galibiyetini önereceğim. Arjantin’de derbi haftası fikstürü oynanırken, ilk grupta fırsat haftasında zirveye hedefleyen bir Defensa gerçeği var.

Ev sahibi geçen hafta zorlu Argentinos deplasmanından çok iyi oynamadan galip dönerken, galibiyet için riskleri alan rakibin tüm savunmacıların önde yakalandığı fırsat pozisyonunu sonuçlandırarak kazanmasını bildi. Sarandi ise isabetli şutunun olmadığı Velez maçından golsüz beraberlikle çıkarken şanslıydı. Öncesindeki Lanus maçında da 19 dakikada 0-2 geriye düştükten sonra kopardıkları 1 puan var ama 0-2 devam eden oyunda Lanus’un Lopez’le boş kaleye kaçırdığı pozisyon belirleyici unsurlardandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir